PNC - Print Net Consulting
FLEXIBILNÁ TLAČIAREŇ SAMOLEPIACICH ETIKIET

 

Samolepiace etikety sú hlavnou tlačiarenskou náplňou modernej tlačiarne so zameraním na vysokokvalitné samolepiace etikety na víno, na potraviny, na alkohol, na pivo, na farmaceutické, či výživové doplnky, na chémiu, na kozmetiku, alebo ako darčekové príležitostné etikety.

Na samolepiace etikety používame materiály certifikované pre styk s potravinami, širokú škálu grafických materiálov pre výnimočné etikety na víno, alebo alkohol. Samozrejmosťou sú metalické samolepiace materiály, termocitlivé, alebo aj špeciálne, ako napríklad drevo.

Pre zvýraznenie grafiky a jednotlivých motívov používame rôzne metalické fólie (zlaté, strieborné, bronzové, farebné.....), holografické fólie aplikované horúcou razbou, alebo zvýraznené 3D efektom.

Samolepiace etikety môžu byť ochránené pred poveternostným vplyvom, či UV žiarením, alebo mechanickým poškodením UV lakom lesklým, alebo matným, poprípade lesklou či matnou UV lamináciou.

Našou prednosťou je flexibilita v materiáloch, v technológiách, vo výsekových tvaroch a hlavne v množstvách vyrábaných samolepiacich etikiet. Našich klientov uspokojíme i pri požiadavke na malé množstvá etikiet a veľkom počte jednotlivých druhov!

Je len na Vás, či skúsite spoluprácu s našou firmou! Pre vypracovanie cenovej ponuky sme pripravení odpovedať čo najskôr, najneskôr do 24 hod.! Zadajte svoj dopyt tu a my Vás budeme kontaktovať!


Plnofarebná tlač (CMYK) v špičkovej kvalite


Profesionálny tím pracovníkov


Overené zákazníkmi