Kontaktujte nás:

Tel.: +421 903 718 319
Tel.: +421 917 924 739

e-mail: pnc@pnc.sk

Sídlo firmy, fakturačná adresa:

PNC s.r.o.
Harmincova 1/B
841 01  Bratislava

GPS: N 48.178178, E 017.051822

O firme PNC - Print Net Consulting

Sme rodinná firma s bohatými skúsenosťami  v oblasti polygrafie.  Od roku 1990 podnikáme v tomto odbore. Vybudovali sme firmu, ktorá patrí medzi európskych leadrov v oblasti transakčnej tlače.
V roku 2011 sme sa rozhodli  vybudovať a rozvíjať  polygrafickú firmu  so zameraním na výrobu špičkových samolepiacich etikiet.  Vyrábame  grafické  etikety  určené pre vína, alkohol, kozmetiku, potraviny, mäsopriemysel, automotiv, chémiu, farmáciu a pre iné odvetvia, pre malých aj veľkých odberateľov, kde je etiketa nenahraditeľná súčasť výrobku.

Našou hlavnou výrobou je tlač etikiet do kotúča. Vyhovieme akýmkoľvek požiadavkám na množstvo samolepiacich etikiet. Veľké, ale  aj malé náklady určené pre limitované série vybraných výrobkov nám nerobia žiadne starosti. Máme radi výzvy. Preto sa s Vami pustíme do výroby aj najbláznivejších nápadov, ako „oživiť“ Vašu etiketu!

Samolepiaca etiketa okrem hlavného informačného určenia má napomáhať zviditeľniť výrobok a odlíšiť sa od konkurencie. Preto venujeme maximálnu pozornosť designu etikety a správne zvolenému materiálu podľa výrobku, na ktorý sa bude aplikovať.

Našich klientov  a naše samolepiace etikety nájdete v širokom spektre podnikateľských subjektov na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Maďarsku i v Rusku a iných krajinách Európy. Našou najvzdialenejšou destináciou, kde môžete nájsť naše samolepiace etikety je Amerika a najexotickejšie miesto je Dar es Salaam v Tanzánii.

tlač super emboss etikiet

Samolepiace etikety sú hlavnou tlačiarenskou náplňou modernej tlačiarne so zameraním na vysokokvalitné samolepiace etikety na víno, na potraviny, na alkohol, na pivo, na farmaceutické, či výživové doplnky, na chémiu, na kozmetiku, alebo ako darčekové príležitostné etikety.

Na samolepiace etikety používame materiály certifikované pre styk s potravinami, širokú škálu grafických materiálov pre výnimočné etikety na víno, alebo alkohol. Samozrejmosťou sú metalické samolepiace materiály, termocitlivé, alebo aj špeciálne, ako napríklad drevo.

Pre zvýraznenie grafiky a jednotlivých motívov používame rôzne metalické fólie (zlaté, strieborné, bronzové, farebné.....), holografické fólie aplikované horúcou razbou, alebo zvýraznené 3D efektom.

Samolepiace etikety môžu byť ochránené pred poveternostným vplyvom, či UV žiarením, alebo mechanickým poškodením UV lakom lesklým, alebo matným, poprípade lesklou či matnou UV lamináciou.

Našou prednosťou je flexibilita v materiáloch, v technológiách, vo výsekových tvaroch a hlavne v množstvách vyrábaných samolepiacich etikiet. Našich klientov uspokojíme i pri požiadavke na malé množstvá etikiet a veľkom počte jednotlivých druhov!

Je len na Vás, či skúsite spoluprácu s našou firmou! Pre vypracovanie cenovej ponuky sme pripravení odpovedať čo najskôr, najneskôr do 24 hod.! Zadajte svoj dopyt tu a my Vás budeme kontaktovať!