O firme PNC - Print Net Consulting

Sme rodinná firma s bohatými skúsenosťami  v oblasti polygrafie.  Od roku 1990 podnikáme v tomto odbore. Vybudovali sme firmu, ktorá patrí medzi európskych leadrov v oblasti transakčnej tlače.
V roku 2011 sme sa rozhodli  vybudovať a rozvíjať  polygrafickú firmu  so zameraním na výrobu špičkových samolepiacich etikiet.  Vyrábame  grafické  etikety  určené pre vína, alkohol, kozmetiku, potraviny, mäsopriemysel, automotiv, chémiu, farmáciu a pre iné odvetvia, pre malých aj veľkých odberateľov, kde je etiketa nenahraditeľná súčasť výrobku.

Našou hlavnou výrobou je tlač etikiet do kotúča. Vyhovieme akýmkoľvek požiadavkám na množstvo samolepiacich etikiet. Veľké, ale  aj malé náklady určené pre limitované série vybraných výrobkov nám nerobia žiadne starosti. Máme radi výzvy. Preto sa s Vami pustíme do výroby aj najbláznivejších nápadov, ako „oživiť“ Vašu etiketu!

Samolepiaca etiketa okrem hlavného informačného určenia má napomáhať zviditeľniť výrobok a odlíšiť sa od konkurencie. Preto venujeme maximálnu pozornosť designu etikety a správne zvolenému materiálu podľa výrobku, na ktorý sa bude aplikovať.

Našich klientov  a naše samolepiace etikety nájdete v širokom spektre podnikateľských subjektov na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Maďarsku i v Rusku a iných krajinách Európy. Našou najvzdialenejšou destináciou, kde môžete nájsť naše samolepiace etikety je Amerika a najexotickejšie miesto je Dar es Salaam v Tanzánii.

tlač super emboss etikiet